Wizzair

Wizzair letenky

Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 2003 a má sídlo ve městě Vecsés. V současnosti má společnost Wizz Air 11 základen v následujících regionech: Katovice, Varšava, Gdaňsk a Poznaň v Polsku,  Budapešť v Maďarsku,  Sofii v Bulharsku,  Bukurešť, Cluj-Napoca a Timisoara v Rumunsku,  Praha v ČR a Kyjev na ukrajují,  které nabízejí lety na 120 trasách. Wizz Air má momentálně k dispozici 22 liedatiel typu Airbus A320 a dalších 60 objednávek na nová letadla. V roce 2008 Wizz Air přepravil 5,9 milionu.cestujících, což je oproti roku 2007 nárůst o 41%. Za rok 2010 patřil mezi největší přepravce na pražském letišti Ruzyně.

Aktuální letenky v akci od Wizz air sledujeme i na našich stránkách. Co je v akci od Wizz Air najdete vždy na našem

Wizz Air Kontakty:

Telefon: +420 246 019 709 – čeština

Destinace:

Z Bratislavy: Řím Fiumicino

Z Prahy: London Luton, Milan Bergamo, Rome Fiumicino, Brussels Charleroi, Paris Beauvais, Eindhoven, Malmo, Neapol, Madrid, Liverpool, Oslo Torp.

Z Budapešti: Barcelona, Burgas, Brussels Charleroi, Corfu, Kréta, Eindhoven, Gothenburg, London Luton, Madrid, Malmo, Milan Bergamo, Neapol, Palma de Mallorca, Paříž, Rhodos, Řím, Stockholm, Tirgu Mures, Varna, Venezia – Treviso

Z Katowice / Krakowa: Barcelona, Burgas, Brussels Charleroi, Cologne, Corfu, Cork, Kréta, Doncaster – Sheffield, Dortmund, Eindhoven, Forli / Bologna, Frankfurt, Glagow Kyjev, Liverpool, London Luton, Malmo, Milan Bergamo, Oslo, Paříž, Řím, Stockholm.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress